Aktualności

11.08.2023
Elegancja i Funkcjonalność w Nowej Kolekcji Mebli Twardych KOS
Marzenie o idealnym wnętrzu, w którym każdy element harmonijnie współgra z resztą, stało się rzeczywistością dzięki nowej kolekcji mebli twardych KOS. Ta wyjątkowa linia mebli została stworzona z myślą o tych, którzy cenią zarówno niezrównaną jakość, jak i estetykę. Dąb Artisan w połączeniu z czarnymi uchwytami tworzy niepowtarzalny wygląd, który wprowadzi do Twojego wnętrza elegancję i szyk.


13.04.2023
Oklejarka EdgeTEQ D-610
Jako producent mebli zawsze staramy się inwestować w najlepsze narzędzia, które pozwolą nam osiągać jeszcze wyższą jakość produktów i zwiększać wydajność naszej produkcji. Jednym z takich narzędzi jest oklejarka EdgeTEQ D-610, która jest niezwykle przydatna w produkcji twardych mebli. Oklejarka ta umożliwi nam oklejanie różnych powierzchni, w tym drewna, laminatu i płyt MDF, z zastosowaniem różnych rodzajów oklein. Dzięki temu możemy dostosować meble do indywidualnych wymagań naszych klientów i oferować im produkty najwyższej jakości.


30.03.2023
Zwiększamy moce produkcyjne
W branży meblarskiej, szybkość i precyzja w procesie wiercenia otworów w meblach to kluczowe czynniki w zapewnieniu jakości produktów. Dlatego też, coraz więcej producentów mebli decyduje się na inwestycję w zaawansowane technologicznie systemy wiertarskie, takie jak HOMAG DRILLTEQ C-800.


08.03.2023
Dzień Kobiet
Z okazji Dnia Kobiet chcemy złożyć serdeczne życzenia naszym klientkom. Dziękujemy, że jesteście z nami i dajecie nam możliwość tworzenia mebli, które wprowadzają piękno i wygodę do Waszych domów.
Chcesz kupić nasze meble? Znajdź salon sprzedaży!

Aktualności